Skip to content
Home » Zenidol krēms LE

Zenidol krēms LE

Zenidol

Zenidol krēms
Zenidol krēms ir vienkāršs veids, kā uzvarēt sēnes!

Zenidols novērš niezi, pīlingu un ādas kairinājumu uz kājām
Atjauno nagus ar veselīgu izskatu
Noņem nepatīkamas smakas
Dziedē brūces un plaisas

Sēnītes var būt inficētas:

Tiešā veidā: basām kājām staigājot pa zemi vai zāli, kur atrodamas sēnīšu sporas, un nonākot saskarē ar slimu cilvēku vai dzīvnieku.
Netieši: lietojot inficētas personas personīgās mantas (dvieli, apavus, manikīra ierīces).
Sēnītēm patīk silta, mitra vide, tāpēc publiskas ģērbtuves, sporta zāles un peldbaseini ir infekcijas avots. Sēnītes ļoti bieži tiek pārnestas starp vienas ģimenes locekļiem.

 

Sēnīšu infekcijas simptomi:

Nieze vai dedzināšana starp pirkstiem vai uz pēdas
Balta un šķietami mitra āda starp pirkstiem
Rupja āda vai plaisas uz kājām
Izsitumi starp pirkstiem
Blisteri vai čūlas pēdas augšējā pusē
Rupja, sausa un zvīņaina kāju āda
Sabiezēti un nevienmērīgi krāsaini nagi
Nepatīkama smaka

 

Sēnes ir ne tikai estētiska problēma, bet arī nopietna slimība, kas ietekmē cilvēka veselību un pasliktina viņa imunitāti.

Zenidol krēma sastāvs:

MELALEUKA EĻĻA – Fungicīda (pretsēnīšu) darbība ir saistīta ar terpēnu saturu, kas iznīcina sēnītes struktūru un kavē visu šo patogēnu vitālo aktivitāti

TERPINEN – pretsēnīšu līdzeklis ar augstu efektivitāti, aptur sēnīšu vairošanos, nomāc tā darbību, izvada sporas no ķermeņa, novērš atkārtotu inficēšanos.

GAVEZ EXTRACT – aktivizē vietējo imunitāti, palielina izturību pret patogēniem mikroorganismiem. Ne tikai iznīcina sēnītes, bet arī atjauno struktūru, paātrina augšanu, nocietina nagus uz rokām un kājām

JUNIPERA EĻĻA – piemīt izteikta pretsēnīšu iedarbība un palīdz pat pastāvīgu sēnīšu infekciju gadījumos. Tas ir efektīvs pat tad, ja ir inficēts ar pretsēnīšu zālēm izturīgām sēnēm.

Krēms lieliski mitrina un baro kāju ādu, noņem raupjumu, noņem atmirušās šūnas, dziedē plaisas.

Atšķirībā no citiem līdzekļiem, krēms “Zenidol” vienmērīgi sadalās pa pēdas virsmu. Tas ātri uzsūcas un neatstāj pēdas uz gultas un drēbēm.

Zenidol krēms sastāv no 100% dabīgām sastāvdaļām un kā tāds neizraisa blakusparādības vai alerģiskas reakcijas uz sastāvdaļām.

Izmantojiet pašreizējo ATLAIDI OFICIĀLĀJĀ TĪMEKĻĀ!