Skip to content
Home » Zenidol kreem EE

Zenidol kreem EE

Zenidol

Zenidol kreem on lihtne viis seente võitmiseks!
Zenidol kõrvaldab jalgade sügeluse, koorimise ja nahaärrituse
Taastab tervisliku välimusega küüned
Eemaldab ebameeldivad lõhnad
Parandab haavu ja pragusid

Seened võivad nakatuda:

Otsesel viisil: kõndides paljajalu maas või rohus, kus võib leida seente eoseid, ning kokkupuutel haige inimese või loomaga.
Kaudselt: nakatunud inimese isiklike asjade (rätik, kingad, maniküüriseadmed) kasutamisel.
Seentele meeldib soe ja niiske keskkond, nii et avalikud riietusruumid, spordisaalid ja basseinid on nakkusallikaks. Seened kanduvad väga sageli ühe perekonna liikmete vahel.

 

Seennakkuste sümptomid:
Varbade vahel või jalalaba sügelemine või põletamine
Valge ja pealtnäha niiske nahk varvaste vahel
Kare nahk või jalalõhed
Lööve varvaste vahel
Villid või haavandid jala ülemisel küljel
Kare, kuiv ja ketendav jalgade nahk
Paksenenud ja ebaühtlase värvusega küüned
Ebameeldiv lõhn

 

Seened pole lihtsalt esteetiline probleem, vaid tõsine haigus, mis mõjutab inimese tervist ja kahjustab tema immuunsust.

Zenidoli kreemi koostis:

MELALEUKAÕL – Fungitsiidne (seenevastane) toime on tingitud terpeenide sisaldusest, mis hävitab seene struktuuri ja pärsib kõigi nende patogeenide elutähtsat aktiivsust

TERPINEN – kõrge efektiivsusega seenevastane aine, peatab seene paljunemise, pärsib selle aktiivsust, eemaldab kehast eosed, takistab uuesti nakatumist.

GAVEZ EXTRACT – aktiveerib kohaliku immuunsuse, suurendab resistentsust patogeensete mikroorganismide suhtes. See mitte ainult ei tapa seeni, vaid taastab ka struktuuri, kiirendab kasvu, karastab käte ja jalgade küüsi

JUNIPERIÕLI – omab väljendunud seenevastast toimet ja aitab ka püsivate seeninfektsioonide korral. See on efektiivne isegi seenevastaste ravimiresistentsete seentega nakatunud.

Kreem niisutab ja toidab täiuslikult jalgade nahka, eemaldab kareduse, eemaldab surnud rakud, parandab pragusid.

Erinevalt teistest vahenditest jaotub kreem “Zenidol” jala pinnale ühtlaselt. See imendub kiiresti ega jäta voodile ega riietele jälgi.

Zenidol kreem koosneb 100% looduslikest koostisosadest ja sellisena ei põhjusta komponentidele kõrvaltoimeid ega allergilisi reaktsioone.

Kasutage ära AMETLIKU LEHE praegust allahindlust!