Skip to content
Home » Varikosette kremas nuo venų

Varikosette kremas nuo venų

Varikosette

Varikosette venų kremas naudojamas tam, kad kojos atrodytų geriau ir jaustųsi geriau. Jei kada nors susidūrėte su venų varikoze, žinote, kaip varginantis gali būti bandant pagerinti jų išvaizdą ir pojūtį.

Bet kas, jei būtų lengvas būdas išspręsti problemą?

Na, yra! Varikosette yra kremas, skirtas padėti nuo kojų venų varikozės. Jis veikia padidindamas odos tonusą ir sumažindamas tų negražių venų sukeltą patinimą ar skausmą.

Varikosette buvo išbandytas su įvairaus amžiaus vyrais ir moterimis, nuo paauglių iki pagyvenusių žmonių, todėl nesvarbu, ar kovojate su ilgalaike problema, ar jums reikia papildomos pagalbos, kad jūsų kojos atrodytų puikiai ypatingai progai, Varikosette kremas gali padėti.

 

Kas yra Varikosette venų kremas?

Varikosette yra kremas, kurį tepate ant kojų odos. Jo formulė sudaryta iš natūralių ingredientų, įskaitant eterinius aliejus ir augalų ekstraktus, kurie padeda pagerinti jūsų venų išvaizdą ir mažina jų matomumą. Produktas taip pat padeda nuraminti kojų odą, o tai gali padėti sumažinti skausmą ar deginimą.

Varikosette buvo išbandytas klinikiniais tyrimais ir įrodytas jo veiksmingumas, daugiau nei 90 % vartotojų pranešė, kad jų venų išvaizda pagerėjo po to, kai produktą naudojo vos keturias savaites.

 

Veiksniai, turintys įtakos venų varikozei

 

Kai kurie veiksniai turi įtakos venų varikozei. Kai kurie veiksniai yra amžius, lytis, genetika, nutukimas ir pėdų padėtis ilgą laiką. Senėjimas sukelia venų susidėvėjimą ir dėl to sutrinka venų vožtuvų veikimas. Yra žinoma, kad moterys labiausiai kenčia nuo venų varikozės. Taip yra dėl to, kad moterys dažnai patiria hormoninius pokyčius. Nėštumas, priešmenstruacijos ir menopauzė yra keletas moterų veiksnių, turinčių įtakos venų varikozei. Venų varikozė gali būti paveldėta iš jūsų tėvų. Antsvorio turintys žmonės gali susirgti venų varikoze, nes dėl savo svorio jie labiau spaudžia venas. Žmonėms, kurie ilgai stovi, gali išsivystyti venų varikozė.

išsiplėtusios venos

 

Kaip veikia Varikosette venų kremas?

Kremas praskiedžia venomis tekantį kraują, todėl sumažėja patinimas ir kraujui vėl lengviau jomis tekėti. Kremo sudėtyje taip pat yra ingredientų, kurie neleidžia bakterijoms kauptis jūsų venose, o tai sukelia tolesnius kraujotakos sutrikimus ir patinimą.

 

Varikosette veikia trimis būdais:

 

Kremo sudėtyje yra ingredientų, kurie neleidžia bakterijoms kauptis jūsų venose, o tai sukelia tolesnius kraujotakos sutrikimus ir patinimą.

Sudėtyje yra ingredientų, kurie skystina venomis tekančią kraują, o tai mažina patinimą ir gerina kraujotaką

Jis skatina naujų ląstelių gamybą jūsų venose, o tai padeda ištaisyti žalą ir užkirsti kelią tolesniems kraujotakos sutrikimams.

Kremas taip pat padeda sumažinti randų audinį ant venų sienelių (kuris gali atsirasti, kai jos per daug patinsta), todėl po kelių mėnesių Varikosette vartojimo lengviau per jas tekėti kraujas.

 

Varikosette kremo nuo venų naudojimo privalumai

Varikosette yra visiškai natūralus kremas, gydantis venų varikozę, raukšlėtą odą ir celiulitą. Tai sumažina venų varikozės atsiradimą, todėl jos tampa mažiau matomos. Varikosette taip pat mažina celiulitą lygindama ir stiprindama odos sluoksnį, kad palaikytų suglebusią odą. Nuoseklus naudojimas sumažina riebalų ląstelių kiekį, todėl odos paviršius tampa lygesnis.

Varikosette naudojimo pranašumai yra šie:

Tai padeda sumažinti venų varikozės atsiradimą.

Tai padeda pagerinti vorinių venų išvaizdą.

Tai padeda sumažinti kojų skausmą ir patinimą.

Padeda pagerinti odos elastingumą, kad jos išvaizda būtų tvirtesnė, sveikesnė.

Jis taip pat pagerina randų ir pėdsakų atsiradimą ant kojų, nes laikui bėgant sumažina jų matomumą toliau naudojant (jei jų nesubraižote!).

 

Varikosette venų kremo sudedamosios dalys

Šio produkto veikliosios medžiagos yra visiškai natūralios ir kartu mažina venų išsiplėtimą, voratinklinių venų atsiradimą ir kojų patinimą. Tai įtraukia:

Goldenrod – tai natūralus sutraukiantis ir priešuždegiminis preparatas. Tai padeda sumažinti voratinklinių venų atsiradimą ir kojų patinimą, nes susiaurėja kraujagyslės ir sumažėja skysčių susilaikymas kojose.

Arklių kaštonų ekstraktas – tai natūralus kraujo skiediklis, padedantis sumažinti venų varikozės atsiradimą. Jis veikia skystindamas kraują, kad nesikauptų į venas ir jų neišsipūstų.

Vynuogių sėklų ekstraktas – tai natūralus priešuždegiminis preparatas, padedantis sumažinti venų išsiplėtimą, voratinklinių venų atsiradimą ir kojų patinimą, mažindamas kojų uždegimą.

 

Varikosette šalutinis poveikis

 

Varikosette apžvalgos rodo, kad nebuvo pranešta apie rimtas nepageidaujamas reakcijas, susijusias su jo vartojimu.

 

Klientų atsiliepimai apie Varikosette venų kremą

Klientų atsiliepimai apie Varikosette yra teigiami, dauguma klientų teigia, kad jis yra praktiškas ir paprastas naudoti.

Vienas klientas sakė: „Iš pradžių buvau skeptiškas, nes

tiek daug tokių produktų sako, kad jie veikia, kai nieko nedaro. Tačiau Varikosette pagerina mano kojų išvaizdą ir pojūtį vos po kelių naudojimo dienų.

Kitas sakė: „Jau daug metų sergu venų varikoze ir nekenčiu, kaip jos atrodo ant mano kojų. Šis kremas padeda jiems atrodyti geriau be jokio šalutinio poveikio ar diskomforto.

 

Kaip naudoti Varikosette kremą?

Jei naudosite Varikosette kremą, turėsite atlikti tik kelis veiksmus.

Tepkite kremu tas vietas, kur sergate venų varikoze.

Švelniai įmasažuokite jį į odą, kad jis tinkamai įsigertų į jūsų kūną.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, naudokite šį kremą du kartus per dieną, bet nenaudokite jo dažniau nei du kartus per dieną, nes per daug naudojant gali pakenkti odai.

 

Išvada

Tikimės, kad šis straipsnis padėjo jums geriau suprasti Varikosette ir nuspręsti, naudoti jį ar ne. Tai puikus produktas, padėjęs daugeliui žmonių, turinčių pėdų skausmo problemų, ir pagerinęs jų išvaizdą. Jei ieškojote ko nors panašaus, rekomenduojame išbandyti!