Skip to content
Home » Kapsula TestoY për fuqinë – Çmimi, Përvojat, Ku të blini

Kapsula TestoY për fuqinë – Çmimi, Përvojat, Ku të blini

  • by
TestoY MK капсули за потенција

Kapsulat Testo Y për fuqinë – si funksionojnë ato?

Po kërkoni një produkt që do t’ju ndihmojë të keni ereksione më të forta dhe më të qëndrueshme? Dëshironi kapsula që të zmadhojnë penisin dhe t’ju ndihmojnë të bëni seks më të mirë? Nëse po, atëherë kapsulat TestoY janë produkti për ju.

Kapsulat natyrale TestoY janë vërtetuar se rrisin rrjedhjen e gjakut në penis, gjë që mund të ndihmojë me probleme të tilla si mosfunksionimi erektil. Mund të ndihmojë gjithashtu në rritjen e niveleve të testosteronit në gjak. Pjesa më e mirë është se është bërë nga një përzierje natyrale e përbërësve, kështu që është plotësisht i sigurt!

 

Kapsulat TestoY janë një preparat krejtësisht natyral që përbëhet nga ekstrakte bimore me cilësi të lartë që rrisin fuqinë. Nëse jeni të interesuar të rrisni dëshirën tuaj seksuale ose dëshironi ereksione më të forta dhe më të qëndrueshme, kjo mund të jetë pikërisht ajo që ju nevojitet!

Le të mësojmë më shumë rreth kapsulave TestoY!
Kapsulat janë një preparat krejtësisht natyral që mund t’ju ndihmojë të rrisni nivelet e testosteronit, i cili është i rëndësishëm për shëndetin seksual të meshkujve. Është treguar se përmirëson ereksionin dhe epshin, ndërkohë që ndihmon shëndetin e prostatës. Kompania që qëndron pas produktit TestoY pretendon se produkti i tyre është bërë nga përbërës 100% tërësisht natyralë dhe do të jetë i sigurt për të gjithë.

Këtu janë disa fakte të rëndësishme në lidhje me formulën TestoY:

Është bërë nga përbërës krejtësisht natyralë.
Nuk ka efekte anësore ose kimikate të dëmshme në formulë.
Mund të ndihmojë në rritjen e niveleve të testosteronit tek meshkujt dhe në përmirësimin e shëndetit seksual.
Mund të ndihmojë me mosfunksionimin erektil dhe shëndetin e prostatës.
Është i sigurt për të gjithë, duke përfshirë burrat që marrin ilaçe dhe kanë kushte mjekësore.
Si funksionon TestoY?
Kapsulat TestoY ndihmojnë në mënyrë efektive meshkujt të arrijnë ereksione më të forta, orgazma më të mira dhe ejakulime më të shpeshta.

TestoY përmban përbërës të tillë si L-arginine, ekstrakt barërat e këqija të dhisë dhe ekstrakt të lëvores së catuabe. Këta komponentë punojnë së bashku për të rritur nivelet e testosteronit në trup, duke çuar në një rritje të dëshirës seksuale dhe një përmirësim të përgjithshëm të performancës seksuale.

TestoY gjithashtu rrit numrin e spermës duke stimuluar prodhimin e spermës nga gjëndra e hipofizës së trurit tuaj (gjëndra përgjegjëse për prodhimin e hormoneve).

Ky nivel i rritur i testosteronit mund të çojë në një rritje të dëshirës seksuale sepse rrit rrjedhjen e gjakut në trupin tuaj.

 

Avantazhet e përdorimit të kapsulave Testo Y

Do të vini re gjithashtu se libidoja juaj është rritur dhe keni ereksione më të forta. Kjo për shkak të nivelit të rritur të testosteronit, i cili e bën trupin të përshtatshëm për aktivitet seksual.

Rritja e numrit të spermës: Një përfitim tjetër i përdorimit të TestoY është rritja e numrit të spermës. Këtë e bën duke rritur nivelet totale të testosteronit. Kjo çon në rritjen e prodhimit të spermës që rezulton në një shkallë më të lartë të fertilitetit.

Përmirësimi i fertilitetit gjithashtu ju lejon të keni fëmijë më të shëndetshëm dhe përmirësim të performancës seksuale kur bëni seks me partnerin ose partnerët gjatë natës kur jeni gati për veprim!

Përbërësit e TestoY

Përbërësit në kapsulat TestoY përbëhen nga një përzierje bimësh, për këtë arsye është provuar të jetë efektiv. Ai përmban vitamina, minerale dhe aminoacide që janë thelbësore për rritjen e spermatozoideve të shëndetshme dhe gjithashtu përmirëson fertilitetin. Përzierja përmban gjithashtu antioksidantë që mbrojnë nga radikalet e lira, të cilat mund të dëmtojnë qelizat e spermës. Këtu janë disa përbërës.

L-Arginina HCL- L-Arginina HCL është një formë e aminoacidit L-argininë që është hidrolizuar (zbërthyer kimikisht në njësi më të vogla) përmes një procesi industrial.

Tribulus Terrestris- Studimet e fundit kanë treguar se Tribulus Terrestris mund të rrisë epshin dhe performancën e atletëve gjatë stërvitjes. Studime të tjera nuk kanë gjetur efekte pozitive në nivelet e testosteronit apo përfitimet e kësaj barishte.

Pluhuri i rrënjës së makës – Rrënja maka është një lloj rrepkë që rritet në malet e larta të Amerikës së Jugut në Ande. Vendasit e kanë përdorur prej kohësh si një nxitës energjie dhe afrodiziak, ndër të tjera.

Ekstrakt Saw Palmetto – Ekstrakt Saw Palmetto është bërë nga manaferrat e bimës Saw Palmetto. I përdorur gjerësisht si një trajtim për prostatat e zmadhuara, ai gjithashtu mund të ndihmojë në parandalimin e kancerit të prostatës duke ulur nivelet e hormoneve mashkullore.

Ekstrakt Jack i gjatë- Një Jack i gjatë është një bimë që rritet në Azinë Juglindore, Indi dhe Australi. Është një i afërm i sallamit afrikan dhe mund të përdoret si një ilaç alternativ për të trajtuar disfunksionin erektil.

Testo Y Vlerësime
TestoY është një kapsulë që ndihmon në përmirësimin e fertilitetit dhe rrit cilësinë dhe sasinë e spermës. Gjithashtu ndihmon në rritjen e dëshirës seksuale, përmirëson ngurtësinë e penisit dhe rrit numrin e spermës. Është një produkt që është krijuar për të ndihmuar meshkujt që kanë probleme me potencën. Ka shumë dëshmi nga njerëzit që e kanë përdorur këtë produkt dhe kanë pasur rezultate të shkëlqyera.

Këtu janë disa vlerësime të klientëve të TestoY:

“Unë e kam përdorur këtë për rreth një muaj tani dhe tashmë mund të ndiej ndryshimin në epshin dhe nivelin tim të energjisë.” -Nikola H.

“Jam i lumtur që ma dhanë këtë produkt

linja ka funksionuar shkëlqyeshëm deri më tani! Gruaja ime thotë se është mirë

Testo Y Për Dhe Kundër

Këtu janë disa të mirat dhe të këqijat e TestoY:

Të mirat e TestoY:

TestoY është një kapsulë që ndihmon në përmirësimin e fertilitetit dhe rrit cilësinë dhe sasinë e spermës. Gjithashtu ndihmon në rritjen e dëshirës seksuale, përmirëson ngurtësinë e penisit dhe rrit numrin e spermës.
TestoY është një suplement krejtësisht natyral. Ai përmban vetëm përbërës natyralë që janë të sigurt për përdorim.
TestoY ndihmon në përmirësimin e dëshirës seksuale, duke e bërë më të lehtë arritjen e orgazmës gjatë seksit.
TestoY mund t’ju ndihmojë të arrini ereksione më të mira nëse përdoret rregullisht me kalimin e kohës, që do të thotë më shumë kënaqësi për të dy partnerët gjatë seksit.
Të këqijat e TestoY:

Do të ishte më mirë ta merrni atë vazhdimisht për të ruajtur rezultatet.
Si të përdorni Testo Y?

Ju mund ta përdorni produktin në mënyrat e mëposhtme:

Merrni një kapsulë me një gotë ujë.
Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar.
Shmangni marrjen e këtij suplementi nëse jeni alergjik ndaj ndonjë përbërësi ose keni një histori të kancerit të prostatës.
konkluzioni
Shpresojmë që ky rishikim i TestoY ju ka ndihmuar të kuptoni më mirë se çfarë është produkti dhe si funksionon. Edhe pse ka shumë përforcues të testosteronit dhe fuqisë, ky dallohet për përbërësit cilësorë dhe efektivitetin e tij. Nëse doni të merrni në duart tuaja TestoY sot, sigurohuni që të klikoni këtu për të vizituar faqen tonë të internetit ku është në dispozicion për blerje!