Skip to content
Home » SchnelleVena PL- Schnelle Vena

SchnelleVena PL- Schnelle Vena

Schnelle Vena to całkowicie naturalny produkt, który pomaga w leczeniu i profilaktyce żylaków. Problem żylaków niepokoi każdego powyżej 30 roku życia.
Objawia się zapaleniem ścian żylnych, obrzękiem żył i manifestacją formacji guzkowych. Przede wszystkim kobiety są podatne na tę chorobę.
Nie ma wielu przyczyn, które prowadzą do pojawienia się żylaków – są to praca siedząca lub stojąca, otyłość, predyspozycje genetyczne i uszkodzenie zastawek żylnych.
Dlatego przy pierwszych objawach układu naczyniowego nóg, ciężkości i zmęczeniu, należy natychmiast rozpocząć stosowanie SchnelleVena.

Jak stosować SchnelleVena?
Produkt należy aplikować miejscowo. Pomaga złagodzić objawy żylaków i zapobiega ich dalszemu rozwojowi. Najskuteczniejszy w zestawie.

Od konsekwencji do przyczyn, które mogą prowadzić do żylaków:

Spędzaj większość dnia na krześle ze skrzyżowanymi nogami;
Dziedziczność – żylaki odziedziczone po rodzicach lub innych krewnych.
Podnoszenie ciężarów na siłowni.
Nadwaga.
Noszenie wysokich obcasów, obcisłych spodni lub bielizny.
Dieta uboga w błonnik.
Leki hormonalne, takie jak antykoncepcja.

Jak działa SchnelleVena?
Dzięki działaniu składników aktywnych żyły wracają do poprzedniego napięcia, znikają obrzęki i ból. Ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwutleniające, rozszerzające naczynia krwionośne i regenerujące.
Produkt pomaga obniżyć lepkość krwi i zmniejsza ryzyko powstawania zakrzepów, zapobiega obrzękowi ścian korony i tworzeniu się guzków.
Możesz używać SchnelleVen w każdym wieku. Produkt nie ma przeciwwskazań i skutków ubocznych.