Skip to content
Home » RevitaNaturalis Krem

RevitaNaturalis Krem

revitanaturalis

REVITANATURALIS – Natychmiastowe odmładzanie twarzy – bez zastrzyków i operacji

RevitaNaturalis to krem ​​do twarzy i dekoltu oparty na bezpiecznych składnikach ziołowych.Krem jest idealnym produktem dla każdego rodzaju skóry i może być stosowany w walce z istniejącymi zmianami wiekowymi oraz w celach profilaktycznych.

Rewolucja w świecie produktów przeciwstarzeniowych. W 100% naturalna i hipoalergiczna formuła, która powstrzyma procesy starzenia i zapewni zdrowy, promienny wygląd.

Skoncentrowany śluz ślimaka i kwas hialuronowy to powszechne środki w kosmetyce, jednak wybraliśmy ich idealny stosunek i wzmocniliśmy działanie innymi składnikami aktywnymi.

Z wiekiem nasza skóra regeneruje się znacznie wolniej niż w młodym wieku, ponieważ produkcja kolagenu, naturalnych białek zapewniających skórze jędrność, zaczyna spadać, powodując odwodnienie i zmarszczki.

Gdy osiągniesz 30/40, zwykły krem ​​nawilżający nie wystarczy dla Twojej skóry, zacznij stosować krem ​​przeciwzmarszczkowy (anti-aging), aby spowolnić oznaki starzenia.

Na szczęście istnieje obecnie szereg produktów przeciwstarzeniowych przeznaczonych dla każdego rodzaju skóry, dla wszystkich grup wiekowych i dla różnych potrzeb.

 

 

 

Fakt REVITANATURALIS:

Wygładza zmarszczki
Ujędrnij kontur twarzy
Syntetyzuje kolagen i elastynę
Przywraca jędrność skóry
Ma długotrwały efekt

 

 

 

REVITANATURALIS SKŁADNIKI, KTÓRE PRZYWOŁUJĄ MŁODZIEŻ:

Skoncentrowany śluz ślimaka
bogaty w proteiny dysmutazy ponadtlenkowej, które pomagają usuwać wolne rodniki tlenowe, działają silnie antyoksydacyjnie i sprzyjają lepszej regeneracji komórek.

Kwas hialuronowy
pomaga w utrzymaniu dobrego nawilżenia komórek skóry, powodując nawilżenie i gładkość skóry. Świetnie sprawdza się jako wypełniacz i zmniejsza widoczność wszelkiego rodzaju zmarszczek czy drobnych linii.

Centella asiatica
posiada wysokie stężenie flawonoidów, sterydów triterpenowych i aminokwasów, które chronią cząsteczki skóry przed degradacją i pomagają zachować młodzieńczy wygląd skóry.

Witaminy C + E.
Witaminy te, ważne dla zdrowia i funkcji organizmu, odgrywają ważną rolę w ochronie skóry przed słońcem, wspomaganiu wzrostu tkanek i regulacji poziomu retinolu.

KREM PRZECIWSTARZENIOWY REVITANATURALIS zapewnia skumulowany efekt, który gwarantuje idealnie miękką i młodą skórę przez długi czas.

Zamów REVITANATURALIS KREM bezpośrednio z oficjalnej strony producenta w promocyjnej cenie.