Skip to content
Home » RevitaNaturalis Creme Krém

RevitaNaturalis Creme Krém

revitanaturalis

REVITANATURALIS – Okamžité omladenie tváre – žiadne injekcie alebo operácie

RevitaNaturalis je krém na tvár a dekolt založený na bezpečných bylinných zložkách. Krém je ideálnym produktom pre všetky typy pleti a je možné ho použiť na boj proti súčasným zmenám veku a na profylaktické účely.

Revolúcia vo svete produktov proti starnutiu. 100% prírodná a hypoalergénna receptúra, ktorá zastaví starnutie a dodá vám zdravý, žiarivý vzhľad.

Koncentrovaný slimačí hlien a kyselina hyalurónová sú v kozmetológii bežné látky, ale zvolili sme ich ideálny pomer a zosilnili účinok ďalšími účinnými látkami.

Ako starneme, naša pokožka sa regeneruje oveľa pomalšie, ako keď ste mladí, pretože produkcia kolagénu, prírodných proteínov, ktoré poskytujú jej pevnosť, začína klesať a spôsobuje jej dehydratáciu a vrásky.

Keď dosiahnete 30/40, pravidelný hydratačný krém nebude pre vašu pokožku stačiť, mali by ste začať používať krém proti vráskam (proti starnutiu), ktorý spomalí príznaky starnutia.

Našťastie v súčasnosti existuje množstvo produktov proti starnutiu určených pre každý typ pleti, pre všetky vekové skupiny a pre rôzne potreby.

 

 

 

Skutočnosť REVITANATURALIS:

Vyhladzuje vrásky
Utiahnite kontúru tváre
Syntetizuje kolagén a elastín
Obnovuje pevnosť pokožky
Má dlhotrvajúci účinok

 

 

 

ZLOŽKY REVITANATURALIS, KTORÉ VÁM ZPÄŤ SPôSOBÍ MLÁDEŽ:

Koncentrovaný slimačí sliz
bohatý na bielkoviny superoxiddismutáza, ktoré pomáhajú odstraňovať voľné radikály kyslíka, má silný antioxidačný účinok a podporuje lepšiu regeneráciu buniek.

Kyselina hyalurónová
pomáha udržiavať dobrú hydratáciu kožných buniek, čo vedie k hydratovanej a hladkej pokožke. Funguje dobre ako výplň a zmierňuje výskyt všetkých druhov vrások alebo jemných vrások.

Centella Asiatica
má vysoké koncentrácie flavonoidov, triterpénových steroidov a aminokyselín, ktoré chránia molekuly pokožky pred degradáciou a pomáhajú zachovať jej mladistvý vzhľad.

Vitamíny C + E
Tieto vitamíny dôležité pre vaše zdravie a telesné funkcie hrajú dôležitú úlohu pri ochrane pokožky pred slnkom, podpore rastu tkanív a regulácii hladín retinolu.

REVITANATURALIS ANTI-AGING CREAM poskytuje kumulatívny účinok, ktorý zaručuje dokonale jemnú a mladú pokožku po dlhú dobu.

Objednajte si REVITANATURALIS CREAM priamo z oficiálnej webovej stránky výrobcu za akciovú cenu.