Skip to content
Home » PhenGold Kapsuly SK

PhenGold Kapsuly SK

Kapsuly PhenGold sú prírodným doplnkom na chudnutie, ktorý pomáha používateľom schudnúť niekoľko kilogramov rýchlejšie a najprirodzenejším spôsobom bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Funguje dobre pre všetkých.
Na oficiálnych webových stránkach výrobca uviedol, že tento výrobok neobsahuje GMO, nie je vyrobený s nijakými umelými príchuťami a je najdôležitejší pre vegánov.
PhenGold je produkt spoločnosti Swiss Research Labs Limited, renomovanej spoločnosti špecializujúcej sa na prírodné doplnky.

Spoločnosť PhenGold vytvorila výkonný doplnok na chudnutie, ktorý používajú muži aj ženy. Táto jedinečná prírodná zmes pomáha rýchlejšie spaľovať tuky, zvyšuje hladinu energie,
urýchľuje metabolizmus a zlepšuje výsledky používateľa a celkové zdravie.

Toto uvoľnenie uloženého telesného tuku môže zvýšiť vašu celkovú hladinu energie pri fyzických aj duševných činnostiach. Denné používanie PhenGoldu pomôže znížiť chuť a bolesti; to bolo vaše telo
sa nebudú hromadiť zbytočne a pomôžu vám získať späť svoju pôvodnú postavu. Ak aktívne cvičíte a dodržiavate prísnu diétu, môžete tieto dva páry spárovať s týmto doplnkom, aby ste v priebehu krátkeho obdobia dosiahli pozitívnejší výsledok.

PhenGold je relatívne nový produkt, ale už sa sám označil za najefektívnejšie doplnky na chudnutie na trhu. Ak sa snažíte vylúčiť tuk, váhu a zároveň budovať svalovú hmotu,
PhenGold je produkt, ktorý veľmi radi zahrniete do svojej stravy. Navštívte oficiálnu webovú stránku tu a nájdete zľavnenú cenu!

Jednou z najpozoruhodnejších vecí na PhenGolde je to, že všetky jeho zložky sú prírodné, kvalitné a je vedecky dokázané, že majú nulové vedľajšie účinky.
Tieto prírodné zložky znižujú nadváhu a sú formulované tak, aby dosiahli efektívny výsledok pre každého, kto chce pribrať.

PhenGold obsahuje nasledujúce zložky, ktoré sú všetky zamerané na zvýšenie metabolizmu a zlepšenie vášho celkového zdravia:

Kofeín
Pridanie kofeínu do tohto doplnku má zvýšiť hladinu energie a zlepšiť potenciál vášho cvičenia. Kofeín tiež zmierňuje pocit vyčerpania.
Energia spojená s vylepšeným zameraním je mocným nástrojom na chudnutie a možno ju nájsť zo zeleného čaju alebo zelenej kávy.

Extrakt z papriky
Extrakt z papriky obsahuje doplnky na redukciu hmotnosti, ktoré zvyšujú celkovú rýchlosť metabolizmu a umožňujú telu ľahšie spaľovať.
Táto zložka tiež podporuje termogénny proces, ktorý pomáha ďalej zvyšovať teplotu jadra v tele. Takto vaše telo bude

L-tyrozín
Je známe, že L-tyrozín zlepšuje zameranie a pozornosť; výrobca zapracoval tento doplnok výživy s cieľom zlepšiť výsledky používateľa.

Výrobca PhenGold uviedol, že použil 300 mg L-tyrozínu na udržanie tela aktívneho a v bdelej polohe, čo je dôležité počas cvičení.
Prísada spaľovača tukov tiež udržuje vysoký adrenalín, čo robí cvičenie zábavným a efektívnym a môžete vydržať dlhé hodiny tréningu.

L-theanín
Ďalšou dôležitou zložkou je L-theanín; bráni telu v ďalšom priberaní redukciou zbytočného tuku. L-theanín je aminokyselina nachádzajúca sa v čajových lístkoch.
Výrobca uviedol, že PhenGold má 250mg L-theanínu, čo je užitočné pri chudnutí.

Zelený čaj
Rovnako ako zelená káva, aj zelený čaj sa považuje za starodávnu metódu chudnutia; moderní vedci sa však uchyľujú k tejto zložke, aby pomohli vyčistiť telo zvnútra. Obsahuje katechíny a kofeín,
komponenty, o ktorých je známe, že pomáhajú pri chudnutí. V PhenGolde sa používa 500 mg zeleného čaju, čo je pomer, pri ktorom výrobca zistil, že má akékoľvek negatívne účinky.

Rhodiola SP
Rhodiola Rosea je zložka, ktorej cieľom je zvýšiť mentálnu kapacitu a výkon, najmä v posilňovni, a znížiť stres spojený s týmito fyzickými aktivitami.
Vysoký počet výdrže, ktorá je v tejto zložke k dispozícii, pomáha pri znižovaní hmotnosti.

Rhodiola Rosea tiež pomáha telu uvoľňovať viac potu počas práce, čo je nevyhnutné na odstránenie toxínov. PhenGold obsahuje 250 mg, ktoré môžete stratiť až 17 libier
hmotnosti za krátku dobu, aby sa znížil stres spojený s hmotnosťou.

Kajenské korenie
Kajenské korenie je ďalšou dôležitou zložkou spaľovača tukov, ktorá pomáha telu pri chudnutí. Táto zložka pomáha potlačiť chuť do jedla a zvýšiť metabolizmus, čím pomáha telu spaľovať veľké množstvo tukov.
Čili korenie pomáha procesu nazývanému termogenéza, ktorá pomáha telu rýchlejšie spaľovať kalórie.

Vitamín B12 24mcg
Vitamín B12 je ďalšou dôležitou zložkou dostupnou v tomto doplnku, je vitamín B12; zvyšuje energiu buniek tela a vo výsledku zlepšuje metabolizmus a celkové zdravie.

Sú úplne prírodné a navrhnuté tak, aby pomohli vážnym ľuďom schudnúť znížením množstva skonzumovaného jedla. Týmto spôsobom budete môcť znížiť svoju chuť a hlad.
Bezplatné doručenie do celého sveta a 100-denná záruka vrátenia peňazí