Skip to content
Home » PhenGold kapsulės LT

PhenGold kapsulės LT

„PhenGold“ kapsulės yra natūralus svorio metimo papildas, padedantis vartotojams greičiau ir natūraliu būdu atsikratyti kelių kilogramų svorio be jokio šalutinio poveikio. Tai gerai tinka visiems.
Oficialioje svetainėje gamintojas nurodė, kad šis produktas neturi GMO ir nėra gaminamas su jokiais dirbtiniais aromatais, o svarbiausia yra draugiškas veganams.
„PhenGold“ yra garsios kompanijos „Swiss Research Labs Limited“, specializuojančios natūralių papildų, produktas.

Su „PhenGold“ įmonė sukūrė galingą svorio metimo papildą, kurį vartojo tiek vyrai, tiek moterys. Šis unikalus natūralus mišinys padeda greičiau sudeginti riebalus, padidinti energijos lygį,
greitina medžiagų apykaitą ir pagerina vartotojo rezultatus bei bendrą sveikatos būklę.

Šis sukauptų kūno riebalų išsiskyrimas gali padidinti jūsų bendrą energijos kiekį tiek fizinei, tiek psichinei veiklai. Kasdienis „PhenGold“ naudojimas padės sumažinti potraukį ir skausmą; tai buvo tavo kūnas
nesikaups be reikalo ir nepadės atgauti pradinės figūros. Jei aktyviai sportuojate ir laikotės griežtos dietos, galite susieti du su šiuo priedu, kad per trumpą laiką gautumėte daugiau teigiamų rezultatų.

„PhenGold“ yra palyginti naujas produktas, tačiau jau dabar save pavadino efektyviausiais svorio metimo papildais rinkoje. Jei norite pašalinti riebalus, svorį ir tuo pačiu auginti raumenis,
„PhenGold“ yra produktas, kurį jums patiks įtraukti į dietą. Apsilankykite oficialioje svetainėje čia ir sužinokite su nuolaida!

Vienas žymiausių „PhenGold“ dalykų yra tai, kad visi jo ingredientai yra natūralūs, kokybiški ir moksliškai įrodyta, kad jie neturi jokio šalutinio poveikio.
Šie natūralūs ingredientai mažina svorį ir yra sukurti taip, kad gautų efektyvų rezultatą tiems, kurie nori priaugti svorio.

„PhenGold“ sudėtyje yra šių ingredientų, kurie visi yra skirti pagerinti medžiagų apykaitą ir pagerinti jūsų bendrą sveikatą:

Kofeinas
Kofeino papildymas šiame priede yra padidinti energijos lygį ir pagerinti jūsų fizinio krūvio galimybes. Kofeinas taip pat sumažina išsekimo jausmą.
Energija kartu su patobulintu dėmesiu yra galinga svorio metimo priemonė, kurią galima rasti iš žaliosios arbatos ar žaliosios kavos.

Capsicum ekstraktas
Capsicum ekstrakte yra svorio mažinimo papildų, kurie padidina bendrą medžiagų apykaitos greitį ir leidžia kūnui lengvai degti riebalams.
Šis ingredientas taip pat skatina termogeninį procesą, kuris padeda dar labiau padidinti kūno temperatūrą. Tokiu būdu jūsų kūnas tai padarys

L-tirozinas
Žinoma, kad L-tirozinas gerina dėmesį ir dėmesį; gamintojas įtraukė šį maisto papildą, kad pagerintų vartotojo rezultatus.

„PhenGold“ gamintojas nurodė, kad vartojo 300 mg L-tirozino, kad kūnas būtų aktyvus ir budrus, o tai svarbu pratimų metu.
Riebalų degintojo ingredientas taip pat išlaiko didelį adrenalino kiekį, todėl mankšta yra įdomi ir efektyvi, todėl jūs galite išlaikyti ilgas treniruočių valandas.

L-Theanine
Kitas svarbus ingredientas yra L-Teaninas; tai neleidžia kūnui priaugti daugiau svorio mažinant nereikalingus riebalus. L-Teaninas yra amino rūgštis, esanti arbatos lapuose.
Gamintojas nurodė, kad „PhenGold“ turi 250 mg L-theanino, kuris yra naudingas metant svorį.

Žalioji arbata
Kaip ir žalia kava, taip ir žalia arbata laikoma senoviniu svorio metimo metodu; tačiau šiuolaikiniai tyrėjai naudojasi šiuo ingredientu, kad padėtų išvalyti kūną iš vidaus. Jame yra katechinų ir kofeino,
komponentai, kurie, kaip žinoma, padeda numesti svorio. „PhenGold“ yra naudojama 500 mg žaliosios arbatos, santykis, kurį gamintojas nustatė turintis neigiamą poveikį.

„Rhodiola SP“
Rhodiola Rosea yra ingredientas, kurio tikslas yra padidinti protinius pajėgumus ir našumą, ypač sporto salėje, ir sumažinti su šia fizine veikla susijusį stresą.
Didelis šio ingrediento ištvermės skaičius padeda sumažinti svorį.

Rhodiola Rosea taip pat padeda organizmui išskirti daugiau prakaito darbo metu, o tai būtina pašalinti toksinus. „PhenGold“ sudėtyje yra 250 mg, kurių galite numesti iki 17 svarų
svorio per trumpą laiką, kad sumažėtų su svoriu susijęs stresas.

Kajano pipirai
Kajeno pipirai yra dar vienas svarbus riebalų deginimo ingredientas, kuris padeda organizmui numesti papildomą svorį. Komponentas padeda slopinti apetitą ir padidinti medžiagų apykaitą, padėdamas organizmui sudeginti didelį riebalų kiekį.
Čili pipirai padeda procesui, vadinamam termogeneze, kuris padeda organizmui greičiau sudeginti kalorijas.

Vitaminas B12 24mcg
Vitaminas B12 yra dar vienas svarbus šio priedo komponentas yra vitaminas B12; tai padidina kūno ląstelių energiją ir dėl to pagerina medžiagų apykaitą ir bendrą sveikatos būklę.

Jie yra natūralūs ir skirti padėti svorio metantiems žmonėms mažinant suvartojamo maisto kiekį. Tokiu būdu galėsite sumažinti savo potraukį ir alkį.
Nemokamas pristatymas visame pasaulyje ir 100 dienų pinigų grąžinimo garantija