Skip to content
Home » PhenGold Kapsulat Albania

PhenGold Kapsulat Albania

Kapsulat PhenGold është një shtesë natyrore e humbjes së peshës që ndihmon përdoruesit të humbin disa kilogramë peshë më shpejt dhe në mënyrën më natyrale pa ndonjë efekt anësor. Funksionon mirë për të gjithë.
Në faqen zyrtare të internetit, prodhuesi ka treguar se ky produkt është pa OMGJ dhe nuk është bërë me ndonjë aromë artificiale, dhe më e rëndësishmja, është miqësor për veganët.
PhenGold është një produkt nga Swiss Research Labs Limited, një kompani e njohur e specializuar në suplemente natyrore.

Me PhenGold, kompania ka krijuar një suplement të fuqishëm të humbjes së peshës të përdorur nga burra dhe gra. Kjo përzierje unike natyrore ndihmon për të djegur dhjamin më shpejt, për të rritur nivelet e energjisë,
shpejton metabolizmin dhe përmirëson rezultatet e përdoruesit dhe shëndetin e përgjithshëm.

Ky çlirim i dhjamit të ruajtur të trupit mund të rrisë nivelet tuaja të përgjithshme të energjisë si për aktivitetet fizike ashtu edhe për ato mendore. Përdorimi i përditshëm i PhenGold do të ndihmojë në prerjen e dëshirave dhe dhimbjeve; ishte trupi yt
nuk do të grumbullohet pa nevojë dhe do t’ju ndihmojë të rifitoni figurën tuaj origjinale. Nëse jeni duke punuar në mënyrë aktive dhe po ndiqni një dietë të rreptë, mund t’i bashkoni të dy me këtë shtesë për të marrë një rezultat më pozitiv brenda një periudhe të shkurtër.

PhenGold është një produkt relativisht i ri por tashmë e ka quajtur veten shtesat më efikase të humbjes së peshës në treg. Nëse po kërkoni të eleminoni dhjamin, peshën dhe në të njëjtën kohë të ndërtoni muskuj,
PhenGold është një produkt që do të pëlqeni ta përfshini në dietën tuaj. Vizitoni faqen zyrtare këtu për të gjetur një çmim të zbritur!

Një nga gjërat më të shquara në lidhje me PhenGold është se të gjithë përbërësit e tij janë natyralë, cilësorë dhe janë provuar shkencërisht se kanë efekte anësore zero.
Këta përbërës natyralë bien në peshë dhe janë formuluar për të marrë një rezultat efektiv për këdo që kërkon të shtojë peshë.

PhenGold përmban përbërësit e mëposhtëm, të gjithë synojnë të rrisin metabolizmin dhe të përmirësojnë shëndetin tuaj të përgjithshëm:

Kafeina
Shtimi i kafeinës në këtë suplement është të rrisë nivelet e energjisë dhe të përmirësojë potencialin e ushtrimeve tuaja. Kafeina gjithashtu zvogëlon ndjenjën e lodhjes.
Energjia e kombinuar me fokusin e përmirësuar është një mjet i fuqishëm për humbjen e peshës dhe mund të gjendet nga çaji jeshil ose kafeja jeshile.

Ekstrakt kapsicumi
Ekstrakti i kapsulës përmban suplemente të zvogëlimit të peshës që rrisin shkallën e përgjithshme metabolike, duke bërë të mundur që trupi të digjet më lehtë me lehtësi.
Ky përbërës gjithashtu rrit procesin termogjenik që ndihmon për të fituar më tej temperaturën thelbësore në trupin tuaj. Në atë mënyrë, trupi juaj do

L-Tirosinë
L-Tirosina është e njohur për të përmirësuar fokusin dhe vëmendjen; prodhuesi ka përfshirë këtë shtesë dietik për të përmirësuar rezultatet e përdoruesit.

Prodhuesi i PhenGold ka treguar që ka përdorur 300mg L-Tirosine për të mbajtur trupin aktiv dhe në një gjendje gatishmërie, gjë që është e rëndësishme gjatë seancave të stërvitjes.
Përbërësi i djegies së dhjamit gjithashtu mban adrenalinën lartë, gjë që e bën ushtrimin argëtues dhe efektiv, dhe ju mund të jeni në gjendje të mbani orë të gjata stërvitjesh.

L-teaninë
Një përbërës tjetër i rëndësishëm është L-Theanine; parandalon trupin të fitojë peshë të mëtejshme duke zvogëluar dhjamin e panevojshëm. L-Theanine është aminoacidi që gjendet në gjethet e çajit.
Prodhuesi ka treguar që PhenGold ka 250mg L-Theanine, e cila është e dobishme në humbjen e peshës.

Çaj jeshil
Ashtu si kafeja jeshile, çaji jeshil konsiderohet si një metodë e lashtë e humbjes së peshës; megjithatë, studiuesit modernë i drejtohen këtij përbërësi për të ndihmuar në pastrimin e trupit nga brenda. Përmban katekina dhe kafeinë,
përbërës që dihet se ndihmojnë në qëllime të humbjes së peshës. Në PhenGold, përdoren 500 mg çaj jeshil, një raport që prodhuesi ka gjetur se ka ndonjë efekt negativ.

Rhodiola PS
Rhodiola Rosea është një përbërës që synon të rrisë kapacitetin mendor dhe performancën, veçanërisht në palestër, dhe të zvogëlojë stresin që lidhet me këto aktivitete fizike.
Numri i lartë i qëndrueshmërisë së disponueshme në këtë përbërës ndihmon në zvogëlimin e peshës.

Rhodiola Rosea gjithashtu ndihmon trupin të çlirojë më shumë djersë gjatë punës, e cila është thelbësore për të hequr toksinat. PhenGold përmban 250 mg, të cilat mund t’i humbni deri në 17 kilogramë
e peshës brenda një periudhe të shkurtër për të zvogëluar stresin që lidhet me peshën.

Spec i kuq
Piper kajeni është një tjetër përbërës i rëndësishëm i djegies së dhjamit që ndihmon trupin për të humbur peshë shtesë. Komponenti ndihmon në shtypjen e oreksit dhe rritjen e metabolizmit, duke ndihmuar trupin të djegë sasi të mëdha yndyre.
Speci djegës ndihmon një proces të quajtur termogjenezë, i cili ndihmon trupin të digjet më shpejt kaloritë.

Vitamina B12 24mcg
Vitamina B12 është një tjetër komponent i rëndësishëm i disponueshëm në këtë shtesë është Vitamina B12; ajo rrit energjinë e qelizave të trupit dhe, si rezultat, përmirëson metabolizmin dhe shëndetin e përgjithshëm.

Ato janë krejt natyrale dhe të krijuara për të ndihmuar njerëzit me peshë të humbin peshë duke zvogëluar sasinë e ushqimit të konsumuar. Në këtë mënyrë, ju do të jeni në gjendje të shkurtoni dëshirat dhe urinë tuaj.
Transport falas në të gjithë botën dhe garanci 100-ditore për kthimin e parave