Skip to content
Home » PhenGold kapslid EE

PhenGold kapslid EE

PhenGoldi kapslid on looduslik kaalulangetamise toidulisand, mis aitab kasutajatel kaotada mitu kilo kaalust kiiremini ja kõige loomulikumal viisil ilma kõrvaltoimeteta. See töötab kõigile hästi.
Ametlikul veebisaidil on tootja märkinud, et see toode on GMO-vaba ja seda ei valmistata kunstlike maitsetega ning mis on kõige tähtsam, vegan-sõbralik.
PhenGold on looduslikele toidulisanditele spetsialiseerunud tunnustatud ettevõtte Swiss Research Labs Limited toode.

PhenGoldiga on ettevõte loonud võimsa kaalulangetamise toidulisandi, mida kasutavad nii mehed kui naised. See ainulaadne looduslik segu aitab rasva kiiremini põletada, tõsta energiataset,
kiirendab ainevahetust ning parandab kasutaja tulemusi ja üldist tervist.

See keharasva ladestumine võib suurendada teie üldist energiataset nii füüsilise kui vaimse tegevuse jaoks. PhenGoldi igapäevane kasutamine aitab vähendada isusid ja piinu; see oli sinu keha
ei kogune asjatult ja aitab teil taastada oma esialgse kuju. Kui tegelete aktiivselt ja järgite ranget dieeti, võite selle toidulisandiga paarid paaritada, et saada lühikese aja jooksul positiivsem tulemus.

PhenGold on suhteliselt uus toode, kuid on ennast juba nimetanud kõige tõhusamateks kaalulangetamise toidulisanditeks turul. Kui soovite kaotada rasva, kaalu ja samal ajal lihaseid,
PhenGold on toode, mida armastate oma dieeti lisada. Soodushinna leidmiseks külastage ametlikku veebisaiti siin!

PhenGoldi üks tähelepanuväärsemaid asju on see, et kõik selle koostisosad on looduslikud, kvaliteetsed ja neil on teaduslikult tõestatud, et neil pole kõrvaltoimeid.
Need looduslikud koostisosad on kaalulangetajad ja on loodud selleks, et saada tõhus tulemus kõigile, kes soovivad kaalutõusu.

PhenGold sisaldab järgmisi koostisosi, mille kõigi eesmärk on parandada ainevahetust ja parandada teie üldist tervist:

Kofeiin
Kofeiini lisamine selles toidulisandis on energiataseme tõstmine ja treeningu potentsiaali parandamine. Kofeiin vähendab ka kurnatuse tunnet.
Energia koos täiustatud fookusega on võimas kaalulangetamise vahend ja seda võib leida rohelisest teest või rohelisest kohvist.

Capsicumi ekstrakt
Paprika ekstrakt sisaldab kehakaalu vähendavaid toidulisandeid, mis suurendavad ainevahetust, võimaldades kehal kergemini rasvamaks põleda.
See koostisosa suurendab ka termogeenset protsessi, mis aitab teie kehas sisetemperatuuri veelgi tõsta. Nii saab teie keha

L-türosiin
L-türosiin parandab teadaolevalt tähelepanu ja tähelepanu; tootja on selle toidulisandi lisanud kasutaja tulemuste parandamiseks.

PhenGoldi tootja on näidanud, et on kasutanud 300 mg L-türosiini, et hoida keha aktiivsena ja erksas asendis, mis on oluline treeningutel.
Rasvapõleti koostisosa hoiab ka adrenaliini kõrgel, mis muudab treenimise lõbusaks ja tõhusaks ning võib-olla suudate säilitada pikki tunde treeninguid.

L-teaniin
Teine oluline koostisosa on L-teaniin; see takistab kehal täiendavat kehakaalu, vähendades tarbetut rasva. L-teaniin on aminohape, mida leidub teelehtedes.
Tootja on märkinud, et PhenGoldil on 250 mg L-teaniini, mis on kasulik kaalulangetamisel.

Roheline tee
Nagu roheline kohv, peetakse ka rohelist teed iidseks kaalulangetusmeetodiks; tänapäevased teadlased kasutavad siiski seda koostisosa, et aidata keha seestpoolt puhastada. See sisaldab katehhiine ja kofeiini,
komponendid, mis teadaolevalt aitavad kaalulangetamise eesmärgil. PhenGoldis kasutatakse 500 mg rohelist teed, mis on tootja hinnangul avaldanud negatiivset mõju.

Rhodiola SP
Rhodiola Rosea on koostisosa, mille eesmärk on suurendada vaimset võimekust ja jõudlust, eriti jõusaalis, ning vähendada nende füüsiliste tegevustega kaasnevat stressi.
Selles koostisosas olev suur vastupidavus aitab vähendada kaalu.

Rhodiola Rosea aitab kehal ka töö ajal rohkem higi eralduda, mis on toksiinide eemaldamiseks hädavajalik. PhenGold sisaldab 250 mg, mis võib kaotada kuni 17 naela
kehakaalu lühikese aja jooksul, et vähendada kaaluga seotud stressi.

Cayenne’i pipar
Cayenne’i pipar on veel üks oluline rasvapõletusainete koostisosa, mis aitab kehal lisakaalu kaotada. Komponent aitab pärssida söögiisu ja suurendada ainevahetust, aidates kehal põletada suures koguses rasva.
Tšillipipar aitab kaasa protsessile, mida nimetatakse termogeneesiks, mis aitab kehal kaloreid kiiremini kulutada.

Vitamiin B12 24mcg
Vitamiin B12 on veel üks oluline komponent, mis on selles toidulisandis saadaval, on vitamiin B12; see suurendab keharakkude energiat ja selle tulemusena parandab ainevahetust ja üldist tervist.

Need on täiesti looduslikud ja mõeldud kaalukate inimeste kehakaalu langetamiseks, vähendades tarbitava toidu hulka. Nii saate vähendada oma isusid ja nälga.
Tasuta ülemaailmne saatmine ja 100-päevane raha tagastamise garantii