Skip to content
Home » PhenGold kapsle CZ

PhenGold kapsle CZ

PhenGold kapsle je přírodní doplněk hubnutí, který pomáhá uživatelům zhubnout o několik kilogramů rychleji a nejpřirozenějším způsobem bez vedlejších účinků. Funguje to dobře pro každého.
Na oficiálních webových stránkách výrobce uvedl, že tento výrobek neobsahuje GMO a není vyroben s žádnými umělými příchutěmi, a co je nejdůležitější, je vhodný pro vegany.
PhenGold je produkt společnosti Swiss Research Labs Limited, renomované společnosti specializující se na přírodní doplňky.

S PhenGold společnost vytvořila silný doplněk hubnutí používaný muži i ženami. Tato jedinečná přírodní směs pomáhá spalovat tuk rychleji, zvyšuje hladinu energie,
urychluje metabolismus a zlepšuje výsledky uživatele a celkové zdraví.

Toto uvolňování uloženého tělesného tuku může zvýšit vaši celkovou hladinu energie pro fyzické i duševní činnosti. Každodenní používání PhenGold pomůže snížit chuť a bolest; to bylo vaše tělo
nebude se zbytečně hromadit a pomůže vám získat zpět svou původní postavu. Pokud aktivně pracujete a dodržujete přísnou dietu, můžete je spárovat s tímto doplňkem, abyste během krátké doby získali pozitivnější výsledek.

PhenGold je relativně nový produkt, ale již sám sebe označil za nejúčinnější doplňky na hubnutí na trhu. Pokud se snažíte eliminovat tuk, váhu a zároveň budovat svaly,
PhenGold je produkt, který budete rádi zahrnovat do své stravy. Navštivte oficiální webové stránky zde a získejte zlevněnou cenu!

Jednou z nejpozoruhodnějších věcí na PhenGold je, že všechny jeho složky jsou přírodní, kvalitní a bylo vědecky prokázáno, že mají nulové vedlejší účinky.
Tyto přírodní složky snižují hmotnost a jsou formulovány tak, aby dosáhly efektivního výsledku pro každého, kdo hledá přírůstek hmotnosti.

PhenGold obsahuje následující složky, které jsou všechny zaměřeny na zvýšení metabolismu a zlepšení vašeho celkového zdraví:

Kofein
Přidání kofeinu do tohoto doplňku má zvýšit hladinu energie a zlepšit potenciál vašeho cvičení. Kofein také snižuje pocit vyčerpání.
Energie v kombinaci se zlepšeným zaměřením je mocným nástrojem na hubnutí a lze ji získat ze zeleného čaje nebo zelené kávy.

Extrakt z papriky
Extrakt z papriky obsahuje doplňky na redukci hmotnosti, které zvyšují celkovou rychlost metabolismu a umožňují tělu snadno spalovat tuk.
Tato složka také podporuje termogenní proces, který pomáhá dále zvyšovat teplotu jádra v těle. Tímto způsobem vaše tělo bude

L-tyrosin
Je známo, že L-tyrosin zlepšuje soustředění a pozornost; výrobce začlenil tento doplněk stravy ke zlepšení výsledků uživatele.

Výrobce PhenGold uvedl, že použil 300 mg L-tyrosinu k udržení těla v aktivním stavu a v bdělé poloze, což je důležité během cvičení.
Složka spalovače tuků také udržuje vysoký adrenalin, díky čemuž je cvičení zábavné a efektivní, a můžete vydržet dlouhé hodiny tréninku.

L-theanin
Další důležitou složkou je L-theanin; Zabraňuje dalšímu přibírání na váze snížením množství zbytečného tuku. L-theanin je aminokyselina nacházející se v čajových listech.
Výrobce uvedl, že PhenGold má 250mg L-theaninu, což je užitečné při hubnutí.

Zelený čaj
Stejně jako zelená káva je zelený čaj považován za starodávnou metodu hubnutí; moderní vědci se však uchylují k této přísadě, aby pomohli očistit tělo zevnitř. Obsahuje katechiny a kofein,
komponenty, o kterých je známo, že pomáhají při hubnutí. V PhenGold se používá 500 mg zeleného čaje, což je poměr, u kterého výrobce zjistil, že má negativní účinky.

Rhodiola SP
Rhodiola Rosea je složka, jejímž cílem je zvýšit duševní kapacitu a výkon, zejména v tělocvičně, a snížit stres spojený s těmito fyzickými aktivitami.
Vysoký počet výdrže v této složce pomáhá snižovat váhu.

Rhodiola Rosea také pomáhá tělu uvolňovat více potu během práce, což je nezbytné pro odstranění toxinů. PhenGold obsahuje 250 mg, které můžete zhubnout až 17 liber
hmotnosti během krátké doby ke snížení stresu spojeného s hmotností.

Kajenský pepř
Kajenský pepř je další důležitá složka spalovače tuků, která pomáhá tělu zhubnout. Tato složka pomáhá potlačit chuť k jídlu a zvýšit metabolismus a pomáhá tělu spalovat velké množství tuků.
Chilli paprička podporuje proces zvaný termogeneze, který pomáhá tělu spalovat kalorie rychleji.

Vitamin B12 24mcg
Vitamin B12 je další důležitou složkou dostupnou v tomto doplňku je vitamin B12; zvyšuje energii tělesných buněk a v důsledku toho zlepšuje metabolismus a celkové zdraví.

Jsou zcela přírodní a jsou navrženy tak, aby pomohly vážným lidem zhubnout snížením množství konzumované potravy. Tímto způsobem budete moci snížit své chutě a hlad.
Celosvětová doprava zdarma a 100denní záruka vrácení peněz