Skip to content
Home » Myceril AL

Myceril AL

Krem myceril shpëtoj kërpudhat dhe bakteret me një zgjidhje të re natyrore!

Një produkt absolutisht natyral i krijuar vetëm nga përbërësit natyralë pa shtimin e kimikateve të dëmshëm për trupin.
Myceril ka një aftësi unike për të depërtuar edhe përmes shtresës së fortë të lëkurës, shpërbërjen e shpejtë të vjetër, krem ​​mund të aplikohet në rast të progresionit të sëmundjes agresive, por në përdorimin profilaktik nuk ka kundërindikacione ose efekte anësore.


Krem myceril depërton thellë në lëkurë, hedh poshtë qelizat e vdekura dhe është gjithashtu efektiv në infeksionet kërpudhore agresive. Alsoshtë gjithashtu e mençur të përdoret Myceril për parandalim, të tilla si në dimër, kur epidemia e mikozës është në nivelin më të lartë.
Pse është bërë Myceril kaq popullor në të gjithë botën?

-Një kombinim unik i substancave natyrore
-Parandalimi simultan i patogjenëve dhe mikozave
-Pa efekte anësore, pa kundërindikacione
-Të përshtatshme për mbajtjen në një çantë të ndihmës së shpejtë si masë parandaluese
-Zvogëlimi i rrezikut të ri-infektimit

Fakti i kremit Myceril:

Kufizon rritjen e kërpudhave, lehtëson kruajtjen.
Ka një efekt shkatërrues në qelizat e kërpudhave ekzistuese dhe bllokon formimin e kolonive të reja.
Zvogëlon funksionin e gjëndrave të djersës dhe pengon aktivitetin e baktereve që e bëjnë aromën e djersitur të pakëndshme edhe tek një person i shëndetshëm.
Pastron dhe zbut lëkurën, ka një aromë të lehtë lules për një kohë të gjatë.
Zbut lëkurën, heq zbokthin.
Kënaqësisht ftoh këmbën, siguron një aromë të këndshme.
Bleni Myceril në faqen zyrtare të internetit