Home » ପୁରୁଷ ଇରେକ୍ସନ୍ ବଟିକା |

ପୁରୁଷ ଇରେକ୍ସନ୍ ବଟିକା |

 

ଆଜି ବଜାରରେ ଅନେକ ହର୍ବାଲ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଅଛି ଯାହା ଯ sexual ନ କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ବ increase ାଇଥାଏ | ଏହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ମଧ୍ୟରୁ କେଉଁଟି ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ସଠିକ୍ ତାହା କିପରି ବାଛିବେ?

ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଣ୍ଣନା ମାଧ୍ୟମରେ ସର୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସମୟ ସାପେକ୍ଷ ଏବଂ ନିରାଶାଜନକ ହୋଇପାରେ |
ତେଣୁ, ଯେତେବେଳେ ହର୍ବାଲ ସେକ୍ସ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ୍ସ ଦୁନିଆରେ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରନ୍ତି, ହର୍ବାଲ ed ଷଧ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମ basic ଳିକ ସୂଚନା ଜାଣିବା ଜରୁରୀ |

ଏକ ହର୍ବାଲ୍ remedy ଷଧ ଖୋଜିବାବେଳେ, ଏହା ଖୋଜିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ଯେ ଏହା ହର୍ବାଲ୍ ସେ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟସ୍ ବର୍ଗରେ ଅଛି |
Se ମାନକ ନିର୍ବାହ ପାଇଁ ଛିଡା ହୋଇଛି, ଅର୍ଥାତ୍ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ଯତ୍ନର ସହିତ ମାପ କରାଯାଏ ଏବଂ ସୂତ୍ର କରାଯାଇଥାଏ ଯାହା ଦ୍ each ାରା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଟାବଲେଟ୍ କିମ୍ବା କ୍ୟାପସୁଲ୍ ଉପାଦାନଗୁଡ଼ିକର ସମାନ ଅଂଶ ଧାରଣ କରିଥାଏ |
କିଛି ହର୍ବାଲ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟସ୍ ଏହି ଜରୁରୀ ପ୍ରଣାଳୀ ପ୍ରଦାନ କରେ ନାହିଁ; ତେଣୁ, ସମାନ ବୋତଲରେ ମଧ୍ୟ ଏହାର ମାତ୍ରା ଭିନ୍ନ ହେବ |

 

ଲିଙ୍ଗ ବୃଦ୍ଧି, ଶୁକ୍ରାଣୁ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି, କିମ୍ବା ଯ sexual ନ ଇଚ୍ଛା ବୃଦ୍ଧି ଭଳି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ, ହର୍ବାଲ୍ ସେ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟଗୁଡିକର ମିଶ୍ରଣ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରମୁଖ ବିଷୟ | ଅନ୍ୟ କ With ଣସି ଜିନିଷ ସହିତ, ଦ daily ନିକ ନିଆଯାଇଥିବା ଡୋଜରେ ଭିନ୍ନତା ହେତୁ ଫଳାଫଳ ଭିନ୍ନ ହେବ |
ଯେତେବେଳେ ଡୋଜ୍ ଭିନ୍ନ ହୁଏ, ସ୍ଥିର ଫଳାଫଳଗୁଡିକ ହାସଲ କରିବା ଅଧିକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ, ଯଦି ଅସମ୍ଭବ ନୁହେଁ |

ହର୍ବାଲ୍ ସେ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟଗୁଡିକର ଏକ ମୁଖ୍ୟ ଉଦାହରଣ Vig-Rx ପରି ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଗବେଷଣା କରି ମିଳିପାରିବ |
ସେଠାରେ ଅନେକ ହର୍ବାଲ୍ ସେ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ଉପଲବ୍ଧ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ କେଉଁଟି ସଠିକ୍ ତାହା ଖୋଜିବା କେବଳ ଅନୁସନ୍ଧାନର ବିଷୟ | ମାକା ମୂଳ ଏକ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହର୍ବାଲ୍ ସେକ୍ସ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟରେ ପରିଣତ ହୋଇଛି |

ଯେତେବେଳେ ଆମିନୋ ଏସିଡ୍ ସହିତ ମିଳିତ ହୁଏ, ଏହି ମିଶ୍ରଣ କେବଳ ବର୍ଦ୍ଧିତ ଲିଙ୍ଗ ନୁହେଁ, ବରଂ ବୀଜାଣୁ ଉତ୍ପାଦନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ହର୍ବାଲ୍ ସେକ୍ସ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ୍ସ କିଣିବା ସମୟରେ, ସେହି ଦୁଇଟି ମୁଖ୍ୟ ଉପାଦାନ ଧାରଣ କରିଥିବା ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଭିଟାମିନ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ଏକ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ଏକ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟରୁ ସଠିକ୍ ଉପାଦାନ ପାଇବା ଯାହା ଏକ ମାନକ ନିର୍ବାହ ପ୍ରଣାଳୀ ବ୍ୟବହାର କରେ ନିଶ୍ଚିତ କରିବ ଯେ ଆପଣ ଏକ ଗୁଣାତ୍ମକ ଉତ୍ପାଦ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି, ଯାହା ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳକୁ ନେଇଥାଏ |
ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସଠିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାବେଳେ, ପ୍ରଥମ ବିଷୟଟି ହେଉଛି ଯଦି ଅଧ୍ୟୟନ କରାଯାଉଥିବା ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକ ହର୍ବାଲ୍ ସେ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟସ୍ ଅଟେ |
ଯଦି ନୁହେଁ, ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ କ time ଣସି ସମୟ କିମ୍ବା ଅର୍ଥ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |
ସେଠାରେ ବହୁତଗୁଡ଼ିଏ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉତ୍ପାଦ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି ଯାହା ଗୁଣାତ୍ମକ ମାନଠାରୁ କମ୍ ସହିତ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ସେହି ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପ୍ରୟାସ ନଷ୍ଟ ନକରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରମାଣିତ |

ପୁରୁଷ ବର୍ଦ୍ଧିତ ବଟିକା, ପୁରୁଷ ବର୍ଦ୍ଧିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉତ୍ପାଦ, ଇରେକ୍ସନ୍ ସମସ୍ୟା, ଇରେକ୍ସନ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟସ୍, ଇରେକ୍ସନ୍ ସେକ୍ସ ଡ୍ରାଇଭରେ ଉନ୍ନତି, ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେକ୍ସ କ୍ୟାପସୁଲ |