Skip to content
Home » Easy Slim Albania

Easy Slim Albania

Easy Slim përshpejton metabolizmin dhe zvogëlon oreksin, i cili ju lejon të humbni peshë gradualisht çdo javë pa aktivitet fizik dhe kufizime dietike.

EasySlim rekomandohet si një shtesë diete për humbje peshe që stimulon njëkohësisht tretje më të mirë dhe më të mirë.

Çfarë përfshihet në çajin EasySlim?
Çaji EasySlim përmban qimnon, lule kamomili, fruta kopër, lëvore kalbësie, fruta bredh, rrënjë jamballi dhe gjethe sane.

Përbërësit aktivë të çajit EasySlim kanë efekte të shumëfishta:

– Ato përmirësojnë performancën e testit
-Stimuloni procesin e djegies së dhjamit
– Ato ndikojnë në nivelin e sheqerit dhe kolesterolit në gjak
– Ato ulin oreksin
-Pastron trupin nga toksinat dhe lëngjet e tepërta
-Prodhimet e dopaminës (hormoni i lumturisë)
-Shndërron yndyrën në energji, jep gjallëri
-Shpejton metabolizmin

ME VESHT ​​SL LEHTSISHT, NUK DO T’I HUMBENI VETYM Peshat, POR JU MUND T RE SHPENZONI T WH GJITHOD TRUPIN TUAJ!

 

Si të pini çaj EasySlim?
Çaji konsumohet 2 herë në ditë.
Duke konsumuar çaj në mëngjes, pasdite dhe mbrëmje para gjumit, arrihet një rezultat optimal.

Kohëzgjatja e rekomanduar e trajtimit – 1 muaj
Easy Slim bëhet me pjesëmarrjen e qendrave të rëndësishme klinike për të ushqyerit dhe ushqimet që ndikojnë në shëndet
Efikasiteti i lartë konfirmohet nga vlerësimet e klientëve të kënaqur. Bleni Easy Slim në faqen e internetit të prodhuesit me një zbritje të menjëhershme 50%
Paketimi nuk bie në sy – askush nuk do ta dijë se çfarë ka në paketim.