Skip to content
Home » Diet Lite AL XK

Diet Lite AL XK

Diet Lite – Një kompleks natyral i formësimit të trupit në formën e qeseve të tretshme!
Pluhuri i humbjes së peshës Diet Lite është një kompleks që përmban përbërës natyralë dhe mikroelementë për humbjen e peshës, i cili promovon procesin e humbjes së peshës dhe djegien e dhjamit.
për 24 orë, edhe kur jeni duke fjetur. Kombinimi optimal i përbërësve në pluhurin Diet Lite përshpejton metabolizmin, rregullon oreksin dhe stimulon djegien e dhjamit.

Përbërja Diet Lite
Proteinat e bizeleve dhe orizit kafe: një burim i lëndëve ushqyese thelbësore dhe aminoacideve. Ai lehtëson urinë dhe siguron energji dhe stimulon krijimin e masës muskulore.

Kakao: përshpejton ndarjen e yndyrnave. Shtë e rëndësishme në luftën kundër mbipeshes dhe sëmundjeve të lidhura me të. Fasulet e kakaos përmbajnë shumë vitamina B, vitaminë C dhe acide yndyrore thelbësore omega-3. Isshtë e pasur me minerale: selen, bakër, krom, zink, kalcium, të cilat rregullojnë punën e metabolizmit.

Spirulina: Spirulina është e pasur me lëndë ushqyese dhe tretet shpejt dhe lehtë. Zvogëlon ndjenjën e urisë dhe furnizon trupin me energjinë e nevojshme.

Krunde natyrale: aktivizoni peristaltikën e zorrëve, përshpejtoni tretjen.