Skip to content
Home » ADAMOUR Kapsułki

ADAMOUR Kapsułki

adamour

Kapsułki Adamour
Kapsułki Adamour zapewniają mocną i długotrwałą erekcję już po 10 minutach od użycia. Eliminują potrzebę planowania aktywności seksualnej.
Ze względu na swój naturalny skład można go łączyć z alkoholem i nie powoduje skutków ubocznych.

Główną zaletą Adamour jest skuteczność, środek tak cudownie działający na męskie ciało. Adamour usuwa nieprzyjemne problemy w sferze seksualnej, a także działa na stan psycho-emocjonalny.

Kapsułki przywracają ukrwienie narządów miednicy, poprawiają produkcję libido i hormonów, pobudzają impulsy seksualne, dodają wytrzymałości, dają zwiększoną wrażliwość,
poprawiają pierwotne objawy zapalenia gruczołu krokowego, poprawiają jakość nasienia i zapobiegają przedwczesnemu wytryskowi. Adamour wpływa na stan psychiczny, usuwa kompleksy, uwalnia i daje długotrwały orgazm.

Słabą erekcję można zdefiniować jako niezdolność do utrzymania erekcji na tyle silnej, aby kontynuować seks podczas kochania się. To wrażliwa część ciała, musi być w dobrym stanie
że erekcja, taka jak impulsy nerwowe w mózgu, kręgosłup wokół prącia, włóknista tkanka mięśniowa i żyły w pobliżu ciała, powinna być również w dobrym stanie, aby penis w pełnej erekcji mógł
mają miejsce i mają miejsce, gdy którakolwiek z tych czynności zostanie zakłócona.

Badania wykazały, że słabe erekcje dotknęły dziś miliony mężczyzn na świecie. Występuje sporadycznie u mężczyzny, który ma doświadczenie na wczesnym etapie, nie oznacza, że ​​mężczyzna ma słabą erekcję; to jest
normalne i nie musisz się martwić, ale jeśli minęło więcej niż dwa miesiące, możesz skonsultować się ze specjalistą.

Adamour przyczynia się do aktywnego rozszerzania żył prącia oraz poprawia jego ukrwienie, dzięki czemu osiąga stabilną erekcję.

Adamour jest skuteczny w zaburzeniach psychogennych i fizjologicznych w przypadku impotencji, a także normalizuje rytm aktywności seksualnej. Adamour sprawia, że ​​znów jesteś pewny swojej seksualności.

Składniki Adamour:

Ekstrakt z Catuabe
Stymuluje potencję i przyspiesza krążenie.
Korzeń Muira Pauma
Silny stymulant, który wywołuje podniecenie, zwiększa aktywność seksualną, poprawia współżycie seksualne.
Ekstrakt z amli (indyjska porzeczka)
Poprawia jakość nasienia i zwiększa libido.
Mak Peruana
Popularny amerykański afrodyzjak, poprawia krążenie krwi, poprawia jakość nasienia.
Tribulus Terrestris
Silny afrodyzjak, podnosi poziom testosteronu, zwiększa też potencję i efektywność seksualną.
Kompleks aminokwasów cynku i L-argininy
Pomaga w prawidłowym skurczu mięśni i wzmocnieniu słabszych mięśni.

Jak korzystać z Adamour?
Przyjmować jedną tabletkę Adamour 10 minut przed stosunkiem. Tabletkę należy popić dużą ilością wody. Można go łączyć z alkoholem i innymi suplementami diety.