Skip to content
Home » ADAMOUR kapsulės

ADAMOUR kapsulės

adamour

Adamour kapsulės užtikrina tvirtą ir ilgalaikę erekciją per 10 minučių po naudojimo. Jie pašalina poreikį planuoti seksualinę veiklą.
Dėl natūralios sudėties jis gali būti derinamas su alkoholiu ir neturi šalutinio poveikio.

Pagrindinis „Adamour“ privalumas yra efektyvumas – agentas, kuris taip nuostabiai veikia vyro kūną. Adamouras pašalina nemalonias seksualinės srities problemas, taip pat veikia psichoemocinę būseną.

Kapsulės atstato dubens organų kraujotaką, pagerina libido ir hormonų gamybą, stimuliuoja lytinius impulsus, suteikia ištvermės, padidina jautrumą,
pagerinti pirminius prostatito požymius, pagerinti spermos kokybę ir užkirsti kelią priešlaikinei ejakuliacijai. Adamour veikia psichologinę būseną, pašalina kompleksus, išlaisvina ir suteikia ilgalaikį orgazmą.

Silpną erekciją galima būtų apibūdinti kaip nesugebėjimą išlaikyti pakankamai stiprios erekcijos ir toliau mylėtis. Tai jautri kūno dalis, ji turi būti geros būklės
erekcija, pvz., nerviniai impulsai smegenyse, stuburo aplink varpą, pluoštinis raumenų audinys ir šalia kūno esančios venos, taip pat turėtų būti geros būklės, kad visos erekcijos varpa
vyksta ir atsiranda, kai kuri nors iš šių veiklų yra sutrikdyta.

Tyrimai parodė, kad silpna erekcija šiandien paveikė milijonus vyrų. Tai atsitinka kartais vyrui, kuris turi patirties ankstyvoje stadijoje, nereiškia, kad vyro erekcija silpna; tai yra
normalu ir nereikia jaudintis, bet jei tai daugiau nei du mėnesiai, galite kreiptis į specialistą.

Adamour prisideda prie aktyvaus varpos venų išsiplėtimo ir pagerina jo aprūpinimą krauju, taip pasiekdamas stabilią erekciją.

„Adamour“ yra veiksmingas psichogeninių ir fiziologinių sutrikimų atveju impotencijos atveju, taip pat normalizuoja seksualinės veiklos ritmą. Adamouras vėl priverčia jus pasitikėti savo seksualumu.

Ingredientai Adamour:

Catuabe ekstraktas
Tai stimuliuoja potenciją ir pagreitina kraujotaką.
Muir Paum šaknis
Galingas stimuliatorius, sukeliantis susijaudinimą, padidinantis lytinį aktyvumą, pagerinantis lytinius santykius.
Amla ekstraktas (Indijos serbentai)
Pagerina spermos kokybę ir padidina libido.
Mak Peruana
Populiarus amerikiečių afrodiziakas gerina kraujotaką, gerina spermos kokybę.
Tribulus Terrestris
Galingas afrodiziakas padidina testosterono kiekį, taip pat padidina potenciją ir seksualinį efektyvumą.
Cinko ir L-arginino aminorūgščių kompleksas
Tai padeda normaliai susitraukiant raumenims ir stiprinant silpnesnius raumenis.

Kaip vartoti Adamour?
Išgerkite vieną Adamour tabletę 10 minučių prieš lytinį aktą. Gerkite tabletę užgerdami dideliu kiekiu vandens. Jį galima derinti su alkoholiu ir kitais maisto papildais.