Skip to content
Home » ADAMOUR kapslid

ADAMOUR kapslid

adamour

Adamouri kapslid tagavad kindla ja pikaajalise erektsiooni vaid 10 minuti jooksul pärast kasutamist. Need välistavad seksuaalse tegevuse planeerimise vajaduse.
Oma loodusliku koostise tõttu saab seda kombineerida alkoholiga ja sellel ei ole kõrvaltoimeid.

Adamouri peamine eelis on efektiivsus – aine, mis töötab nii suurepäraselt meeste kehal. Adamour eemaldab ebameeldivad probleemid seksuaalsfääris ja toimib ka psühho-emotsionaalses seisundis.

Kapslid taastavad vaagnaelundite vereringet, parandavad libiido ja hormoonide tootmist, stimuleerivad seksuaalseid impulsse, lisavad vastupidavust, suurendavad tundlikkust,
parandada prostatiidi esmaseid tunnuseid, parandada sperma kvaliteeti ja ennetada enneaegset ejakulatsiooni. Adamour mõjutab psühholoogilist seisundit, eemaldab kompleksid, vabastab ja annab pikaajalise orgasmi.

Nõrka erektsiooni võiks määratleda kui võimetust hoida erektsiooni piisavalt tugevana, et jätkata seksimist armatsemise ajal. See on tundlik kehaosa, see peab olema heas korras
et erektsioon, näiteks närviimpulsid ajus, peenise ümber olev selgroolüli, kiuline lihaskoe ja keha lähedal asuvad veenid, peaks samuti olema heas seisukorras, et täies erektsioonis olev peenis saaks
toimuma ja toimuma siis, kui mõni neist tegevustest on häiritud.

Uuringud on näidanud, et nõrk erektsioon on mõjutanud tänapäeval maailmas miljoneid mehi. See juhtub aeg-ajalt mehel, kellel on kogemusi varajases staadiumis, ei tähenda, et mehel oleks nõrk erektsioon; see on
normaalne ja pole vaja muretseda, kuid kui see on üle kahe kuu, võite pöörduda spetsialisti poole.

Adamour aitab kaasa peenise veenide aktiivsele laienemisele ja parandab selle verevarustust, saavutades seeläbi stabiilse erektsiooni.

Adamour on impotentsuse korral efektiivne psühhogeensete ja füsioloogiliste häirete korral ning normaliseerib ka seksuaaltegevuse rütmi. Adamour paneb sind jälle oma seksuaalsuses enesekindlalt suhtuma.

Koostisosad Adamour:

Catuabe väljavõte
See stimuleerib potentsi ja kiirendab vereringet.
Muir Paumi juur
Võimas stimulant, mis põhjustab erutust, suurendab seksuaalset aktiivsust, parandab seksuaalvahekorda.
Amlaekstrakt (India sõstar)
Parandab sperma kvaliteeti ja suurendab libiido.
Mak Peruana
Ameerika populaarne afrodisiaakum parandab vereringet, parandab sperma kvaliteeti.
Tribulus Terrestris
Võimas afrodisiaakum, see suurendab testosterooni taset, suurendab ka potentsi ja seksuaalset efektiivsust.
Tsingi ja L-arginiini aminohapete kompleks
See aitab lihaste normaalsel kokkutõmbumisel ja nõrgemate lihaste tugevdamisel.

Kuidas Adamouri kasutada?
Võtke üks Adamouri tablett 10 minutit enne vahekorda. Joo tablett rohke veega. Seda saab kombineerida alkoholi ja teiste toidulisanditega.