Skip to content
Home » ADAMOUR kapsle

ADAMOUR kapsle

adamour

 

Tobolky Adamour zajišťují pevnou a dlouhotrvající erekci během pouhých 10 minut po použití. Eliminují potřebu plánovat sexuální aktivitu.
Díky svému přirozenému složení může být kombinován s alkoholem a nemá žádné vedlejší účinky.

Hlavní výhodou Adamouru je účinnost, agent, který tak úžasně působí na mužské tělo. Adamour odstraňuje nepříjemné problémy v sexuální sféře a působí také na psycho-emocionální stav.

Kapsle obnovují krevní oběh v pánevních orgánech, zlepšují produkci libida a hormonů, stimulují sexuální impulsy, dodávají vytrvalost, zvyšují citlivost,
zlepšit primární příznaky prostatitidy, zlepšit kvalitu spermií a zabránit předčasné ejakulaci. Adamour ovlivňuje psychologický stav, odstraňuje komplexy, uvolňuje se a prodlužuje orgasmus.

Slabou erekci lze definovat jako neschopnost udržet erekci dostatečně silnou, aby mohla pokračovat v sexu při milování. Toto je citlivá část těla, musí být v dobrém stavu
že erekce, jako jsou nervové impulsy v mozku, páteř kolem penisu, vláknité svalové tkáně a žíly v blízkosti těla, by měla být také v dobrém stavu, aby mohl penis v plné erekci
dochází a dochází při narušení některé z těchto aktivit.

Výzkum ukázal, že slabá erekce ovlivnila dnes miliony mužů na celém světě. Vyskytuje se příležitostně u muže, který má zkušenosti v rané fázi, neznamená to, že muž má slabou erekci; to je
normální a není třeba se obávat, ale pokud je to déle než dva měsíce, můžete se poradit s odborníkem.

Přípravek Adamour přispívá k aktivnímu rozšiřování žil penisu a zlepšuje jeho zásobování krví, čímž se dosahuje stabilní erekce.

Přípravek Adamour je účinný při psychogenních a fyziologických poruchách v případě impotence a také normalizuje rytmus sexuální aktivity. Díky Adamour si budete znovu jisti svou sexualitou.

Složení Adamour:

Catuabe extrakt
Stimuluje potenci a zrychluje krevní oběh.
Kořen Muir Paum
Silný stimulant, který způsobuje vzrušení, zvyšuje sexuální aktivitu, zlepšuje pohlavní styk.
Extrakt z Amly (indický rybíz)
Zlepšuje kvalitu spermatu a zvyšuje libido.
Mak Peruana
Populární americké afrodiziakum, zlepšuje krevní oběh, zlepšuje kvalitu spermií.
Tribulus Terrestris
Silné afrodiziakum, zvyšuje hladinu testosteronu, také zvyšuje potenciál a sexuální účinnost.
Komplex aminokyselin zinek a L-arginin
Pomáhá při normální kontrakci svalů a posilování slabších svalů.

Jak používat Adamour?
Vezměte jednu tabletu Adamour 10 minut před pohlavním stykem. Tabletu zapijte velkým množstvím vody. Může být kombinován s alkoholem a jinými doplňky stravy.