Home » ଲିଙ୍ଗ ବୃଦ୍ଧି ଉତ୍ପାଦ |

ଲିଙ୍ଗ ବୃଦ୍ଧି ଉତ୍ପାଦ |

ସବୁଠାରୁ ସାଧାରଣ ଲିଙ୍ଗ ବୃଦ୍ଧି ଉତ୍ପାଦରେ ଚାରି ପ୍ରକାରର ଉତ୍ପାଦ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ: ବଟିକା, ଷ୍ଟ୍ରେଚର୍, ବ୍ୟାୟାମ, ଏବଂ ପ୍ୟାଚ୍ |
କେଉଁଟି ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଯୁକ୍ତ ତାହା ଜାଣିବା ପାଇଁ, ଏଠାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଏଣ୍ଟ ପାଇଁ କିଛି ପଏଣ୍ଟ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

 

* ବଟିକା
ଅନେକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଯେଉଁମାନେ ଏକ ସରଳ ପଦ୍ଧତି ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି, ବଟିକା ଯିବା ପାଇଁ ସହଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କର ସହଜ ପ୍ରବେଶ ଏବଂ କ୍ରୟ ପାଇଁ ଏଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରାୟତ convenient ସୁବିଧାଜନକ | ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ଏହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସରଳ ମନେ କରନ୍ତି |

ନିକଟରେ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବଜାର ସର୍ବେକ୍ଷଣ ଅନୁଯାୟୀ, ଉପରୋକ୍ତ କାରଣ ହେତୁ ଏହି ପ୍ରକାରର ବିସ୍ତାର ଉପକରଣ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥିବା କୁହାଯାଉଛି।

ଏହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ଯାହା ପାଇଁ ପ୍ରାୟତ famous ପ୍ରସିଦ୍ଧ ତାହା ହେଉଛି ଯେ ସେମାନେ ମୁଖ୍ୟତ the ପେନିଲ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ରକ୍ତ ପ୍ରବାହକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି – ବୁଷ୍ଟର୍ ଇଫେକ୍ଟ ପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି – ଯେହେତୁ ଶରୀର ଯ sexual ନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଏ |

ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଅବଧି ପାଇଁ ଲିଙ୍ଗ ବୃଦ୍ଧି ବଟିକା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ଦେଖାଇପାରେ ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣଙ୍କର ପେନିଲ୍ ଅଞ୍ଚଳର ଆକାର ଏବଂ ଗର୍ଟ ବ increase ିଥାଏ | ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲାଭ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କର ଯ sexual ନ ସ୍ଥିରତା, ସ୍ଥାପନର କଠିନତା, ବହିଷ୍କାର ସୁବିଧା ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |

 

* ଜେଲ୍

ଏହି ପଦ୍ଧତି ଯାହା ବୋଧହୁଏ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ, ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲିଙ୍ଗକୁ ବ to ାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କର ଛୋଟ କିମ୍ବା ବଡ଼ ହେଉ, ବର୍ଦ୍ଧିତ ଜେଲ୍ | । ଏହାର ତୁରନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ, ଜେଲ୍ ତୁରନ୍ତ ଲିଙ୍ଗରେ ଥିବା ଶିରାକୁ ବିସ୍ତାର କରେ, ଯ sex ନ ସମୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କଠିନ ଇରେକ୍ସନ୍ ଏବଂ ଏକ ବଡ଼ ଲିଙ୍ଗକୁ ସକ୍ଷମ କରେ |

 

 

* ଷ୍ଟ୍ରେଚର୍ସ
ଷ୍ଟ୍ରେଚର୍ ଗୁଡିକ ଏହିପରି ନାମିତ ହୋଇଛି କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର ଇରେକ୍ଟାଇଲ୍ ଟିସୁ ମାସକୁ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ଏହି ଉତ୍ପାଦଗୁଡିକ ଟ୍ରାକ୍ସନ୍ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଯାହା ପେନିଲ୍ ଚାମ୍ବରରେ ଥିବା କୋଷଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟାଶୀଳ କରିପାରେ – ସେହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରର ଟିସୁ ବହୁଗୁଣିତ ହୁଏ ଏବଂ ଇରେକ୍ସନ୍ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ |

* ବ୍ୟାୟାମ
ପେନିଲ୍ ବର୍ଦ୍ଧିତ ବ୍ୟାୟାମଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମ କରିବା ପାଇଁ କ p ଣସି ବଟିକା କିମ୍ବା ସର୍ଜରୀ ଆବଶ୍ୟକ କରେ ନାହିଁ | ଏକ ବୃହତ ଆକାରର ଲିଙ୍ଗ ହାସଲ କରିବାର ଏହା ହେଉଛି ସବୁଠାରୁ ପ୍ରାକୃତିକ ପଦ୍ଧତି |
ସାତ (7) ମିନିଟ୍ ପରି ଏଗୁଡିକ କରାଯାଇପାରିବ, ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ ପ୍ରତିଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଏହିଗୁଡିକ ମ any ଳିକ ଭାବରେ ଯେକ any ଣସି ଗତି କିମ୍ବା ତୀବ୍ରତାକୁ ପୂରଣ କରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ପ୍ରାରମ୍ଭରୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ଆରାମଦାୟକ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ହାସଲ କରିବାକୁ ଏକ ଉଚ୍ଚ-ତୀବ୍ରତା ପେନିଲ୍ ବ୍ୟାୟାମ ରୁଟିନ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

* ପ୍ୟାଚ୍
ବଟିକା ବ୍ୟବହାର ସହିତ ଟିକେ ସମାନ, ବର୍ଦ୍ଧିତ ପ୍ୟାଚ୍ ଉପଯୁକ୍ତ ହର୍ବାଲ୍ ଉପାଦାନଗୁଡିକ ପରିଚାଳନା କରିବାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥାଏ ଯାହାକି ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ରକ୍ତ ପ୍ରବାହରେ ରହିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଏହାର ପଦ୍ଧତି ଲିଙ୍ଗ ବୃଦ୍ଧି drugs ଷଧଠାରୁ ଭିନ୍ନ କାରଣ ଏହି ଆଇଟମଗୁଡିକ ଟ୍ରାନ୍ସଡର୍ମାଲ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜିରେ କାମ କରେ ଯାହା ତୁମକୁ ଶୀଘ୍ର ସମୟ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ଚାହୁଁଥିବା ଆକାର ହାସଲ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ |
ଏହି ଲିଙ୍ଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅନେକ ଉତ୍ପାଦ ସହିତ, ଆପଣ ପେନିଲ୍ ଆକାର ହାସଲ କରିବାରେ ଏକ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାରମୁକ୍ତ ପଦ୍ଧତି ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ବାଛିପାରିବେ |